Som absolventom sklárskeho výtvarníctva  v ateliéri docenta Gavulu na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Už počas vysokoškolského štúdia som začal pôsobiť v ateliéri svetoznámych sklárov Zory a Štepána Palových.  V súčasnosti sa zaoberám tvorbou tavenej plastiky.

Primárne moja tvorba vychádza z geometrických tvarov, ktoré fazetujem, perforujem tak,  aby som dosiahol špecifický výtvarný výraz. Špecifikom mojej tvorby sú rezané štruktúry rôznych tvarov. Využívam kontrast vyleštených plôch i zvrásnených modelovaných štruktúr. Moja tvorba osciluje medzi prísnymi geometrickými tvarmi , architektonickou inšpiráciou stredovekými  klenbami  a integrovaní m prírodných štruktúr do prísnych geometrických priziem.

 Jasné línie geometrickej abstrakcie sú viditeľné v mojej línii tvory nazvanej tzv. Svetelné brány. Objekty nazvané " brány " a "okná",  cez svoje priezory alebo vnútorné geometrické členenie vťahujú svojou svetelnosťou do inej dimenzie reality. Architektonická inšpirácia je badateľná pri ďalšej línii mojej tvorby, najmä moje očarenie stredovekými stavebnými prvkami.  V tejto línii tvorby  často pracujem s prvkom gotického  lomeného oblúku, piliera a oporného systému.

Tzv. surové konštrukčné objekty vytváram v sekcii  kociek - labyrintov.

Tvorba inšpirovaná mäkšími prírodnými štruktúrami   je prezentovaná v línii Organica. V tejto línii sám spolupracujem so včelami, ktorých včelie plasty integrujem do vlastných geometrických priziem a vytváram nové objekty.

Fascináciu ďalším živlom vody prinášam vo svojej línii ľadovcov a morských svetov. Sklenné plastiky predstavujú zamrznuté morské svety živočíchov.

Uranica- je to farebne najvýraznejšia línia tvorby, predstavuje nahromadenie  energie do rôznych foriem. Tieto neónové akcenty v rôznych líniách tvorby  sú opozitom voči tlmenej farebnosti  väčšiny diel.

Plazma- je línia ako maliarsky vstup v skle v rôznych farbách a tvaroch, ktorá vychádza z efektu roztečenej farby  na hladine vody.